Referencie od absolventov kurzov


Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie

"Som rada, že som sa rozhodla ísť sem na doucko  Maťka je zlatá, vtipná a šikovná baba a veľmi mi pomáha čo sa týka učiva a konverzácie a veľmi dobre vysvetľuje a učivo chápem o čosi lepšie Veľmi dobre pripraví na ďalšie vyučovanie Takže ju odporúčam!  "

"Maximálna spokojnosť"

"Šikovná pani učiteľka, ktorú odporúčam na doučovanie pre začiatočníkov aj konverzácie pre pokročilých.."

- Michaela H.
- Marek B.
- Natália H.
 
 
 
 

 

 

Hodnotenie
Hodnotenie
Hodnotenie

"Vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa chcú zdokonaliť v cudzom jazyku ďakujeme za individuálny prístup a plnenie všetkých požiadaviek   "

"bola som maximálne spokojná, či už s vyučovaním angličtiny, tak aj s prístupom Martinky- milá, super baba .. Dakujem ešte raz, určite odporúčam "

"Vzdelávacie centrum JOY veľmi odporúčam. Navštevoval som ho približne 4 mesiace a milá pani učiteľka Martina Sabuchová ma naučila veľmi veľa z jazyka angličtina. Na začiatku som takýto pokrok vôbec nečakal a teraz som so sebou spokojný. Ešte raz: Vzdelávacie centrum JOY všetkým odporúčam. A veľmi pekne ďakujem "

- Natália Z.
- Romča K.
- JOzef u.
 
 
 
 

 

 

Ak ste boli účastníkom jedného z kurzov, podelte sa o vaše skúsenosti s ostatnými

Komentáre

Lucia Benková (bez overenia) Ut, 02/06/2018 - 16:23

Ja som bola veľmi spokojná s vyucbou anglictiny.Pani učiteľka Mgr.Sabuchova Martinka je velmi milá,vtipna ,ustretova osoba,ktora vie dobre naucit aj zaciatocnikov aj pokrocilych.....Naucila som sa vela novych veci,takze jej ďakujem veľmi pekne a všetkým,určite odporúčam navštíviť tento kurz.Urcite nebudete lutovat😊

Hana Pristupová (bez overenia) St, 02/07/2018 - 09:04

Mám 50 rokov a som nezamestnaná. Voľný čas som sa rozhodla vyplniť niečím užitočným.Do cesty mi prišla ponuka , a ja som si vybrala kurz anglického jazyka. Bola som úplný začiatočník bez znalostí. Mgr.Martinka je úžasná, trpezlivá, pohodová a nápomocná. Ochotná poradiť a vysvetliť všetko čo treba. Ďakujem
Oplatilo sa mi takto užitočne stráviť čas. Ak máte chuť a potrebu niečo nové začať, alebo oprášiť vedomosti, ktoré už máte....neváhajte a pustite sa do toho!
Mgr. Martinka je pre vás to ,, Pravé orechové,,. Nech sa vám darí priatelia!

Petra Miklášová (bez overenia) Ut, 02/13/2018 - 15:48

Maximálna spokojnosť 🙂 Maťa dokáže zázraky to čo stihla spraviť so mnou za necelé 4 mesiace je asi len zázrak vysvetlila mi to všetko a hlavne jej trpezlivosť má u mňa obdiv. Veľmi pekne ďakujem. A všetkým odporúčam vzdelávacie centrum JOY ešte raz Ďakujem 🙂

Katarína (bez overenia) Po, 06/11/2018 - 14:48

Veľká spokojnosť, ústretovosť, dalo sa dohodnúť a prispôsobiť čas. Odporúčam každému začiatočníkovi aj pokročilému. Prispôsobili sme si tempo učenia. Veľké ďakujem.

Slavomír Benedikovič (bez overenia) Po, 06/11/2018 - 18:43

Veľmi spokojný nemám čo vytknúť, profesionalita, priateľskosť, hodiny mi dali veľmi veľa. Veľmi rád som chodil na toto doučko a určite ešte aj budem

Nika (bez overenia) Št, 10/04/2018 - 13:59

S kurzom som bola maximálne spokojná :) super prístup, všetko vysvetlené tak, aby sa to dalo rýchlo pochopiť :) konverzácie takisto super :) určite odporúčam ;)

Návštevník (bez overenia) Po, 10/22/2018 - 13:05

Odporúčam! Toto vzdelávacie centrum ponúka naozaj individuálny prístup. Chodila som na angličtinu rok a výrazne lepšie rozumiem textu, hovorenému slovu a hlavne časom, v ktorých som mala pred tým totálny zmätok. Zatiaľ moja najlepšia skúsenosť, čo sa týka jazykovej školy.

Jaroslav (bez overenia) Št, 11/28/2019 - 21:01

Prajem všetkým, čo toto práve čítate pekný deň. Musím priznať, že moja najsilnejšia stránka pri učení boli technické predmety, tie som sa skoro vôbec neučil a išlo to. Učenie jazykov bola tá horšia stránka. Celých osem rokov do mňa hustili ruštinu, no možno čo to rozumiem a snáď by som sa s Rusom, nejakým pomalším tempom aj dohodol. Angličtinu som sa svojpomocne učil niekoľko rokov v nádeji, že sa to naučím sám. Niečo málo áno, ale nestačilo to ani na bežnú konverzáciu, pri čítaní textu som mal v ruke slovník a čo to som rozumel, ale nebolo to ono, stále mi niečo chýbalo. Uvedomoval som si, že by som mal navštevovať nejaký jazykový kurz, odradzovala ma však cena, vždy som si pri tom hovoril, že ma v priebehu jedného kurzu predsa nemôže nikto naučiť cudzí jazyk. Niečo ma však nútilo prihlásiť sa na kurz angličtiny aj napriek cene. Moje vízie do budúcnosti, čo sa týka cudzieho jazyka však neboli vábne, v tomto smere som skeptik. Som rád, že v súčasnosti chodím na kurz do vzdelávacieho centra JOY a ešte viac ma teší, že som sa mýlil v mojom presvedčení. Musím priznať, že som urobil dobre. Už pri prvej lekcii som dostal aj lekciu poznania, že gramatika je veľmi dôležitá a pri učení jazyka nevyhnutná. Prístup lektorky pri vysvetľovaní nie je zložitý, je jednoduchý a ľahko pochopiteľný, zameraný na dôležité veci nevyhnutné pre pochopenie reči. K tomuto sa ako samouk nikdy nedopracujete. Vysvetlenie a vedenie lektora je na nezaplatenie. Pri mojom prihlásení na kurz sme boli len dvaja začiatočníci. Nebolo však možné naše hodiny spojiť, preto mám individuálny prístup. Veľmi mi to vyhovuje, lebo keď moja lektorka nemôže prísť na hodinu, tak sa jej ochotne prispôsobím, nie! - je to naopak :-). Moja skúsenosť pri jednotlivých sedeniach predčí očakávania. Pri konverzácii a riešení jednotlivých úloh mám pocit, že to viem a ide mi to a keď to neviem ladne ma prevedie novým poznaním s úžasnou trpezlivosťou a pochopením. Som jej za to veľmi vďačný. Dalo by sa hovoriť a písať viac, toto však bude stačiť. Chcem ešte na záver povedať všetkým, čo sedia doma pri telke a takto trávia svoj drahocenný čas, nemárnite ho a spravte pre seba niečo užitočné, všetko čo viete vám môže byť len a len na osoh. Pani lektorke za jej čas, trpezlivosť so mnou a jej prístup poďakujem osobne. J.Š.

Dajana (bez overenia) Ne, 12/01/2019 - 21:28

Som veľmi rada že som sa rozhodla ísť ku Mati na doučovanie. Veľmi dobre naučí, vysvetlí je veľmi zlatá. Pomohla my dostať sa na anglické gymnázium začo som jej vďačná. Vďaka nej angličtiu ovládam oveľa lepšie. Odporúčam 😊

Veronika Kubicová (bez overenia) St, 12/11/2019 - 14:52

Odporúčam každému kto sa chce zdokonaliť v anglickom jazyku alebo od základov sa pripraviť na maturitu.
Skvelo vysvetlené učivo a príjemná atmosféra. 👌🏻🇬🇧

Alla B. (bez overenia) Po, 10/18/2021 - 22:38

Som rada, že vybrala jazykovú školu JOY. Pani učiteľka Mgr.Sabuchova ma veľmi dobrý prístup, vie dobre vysvetliť materiál. Celkovo som bola maximálne spokojná a môžem len odporučiť. A ďakujem aj za individuálny prístup.

František "Feri" (bez overenia) St, 03/08/2023 - 19:38

Absolvoval som kurz ANJ v miniskupine (2). Lektorka Martina Z. s výborným edukatívnym prístupom, profesionalitou a odbornosťou viedla výuku k úspešnému splneniu cieľov kurzu, ktorým boli refresh základov + osvojenie problematík a tém úrovne A2. Vrelo odporúčam VC JOY ak sa chcete posunúť vo svojej angličtine vpred. 👏👍

Návštevník (bez overenia) Št, 04/06/2023 - 12:02

Absolvovala som anglicky kurz A1-A2 s Maťkou. S kurzom som bola veľmi spokojná. Príjemná a vtipná lektorka. Ďakujem a odporúčam aj ostatným. Plánujem aj kurz B1.
Janka Z

Katarína Matíková (bez overenia) Št, 10/26/2023 - 08:41

Vo VC JOY som absolvovala individuálne hodiny ruského jazyka s p. učiteľkou Bartošovou, ktorá bola veľmi milá, flexibilná a ochotná vždy, keď to bolo potrebné. Naozaj jej záležalo na tom, aby som sa naučila čo najviac a citlivo vnímala moje možnosti a schopnosti počas individuálnych hodín. Veľmi oceňujem prístup p. Mgr. Sabuchovej, ktorá mi taktiež vždy vyšla v ústrety a voči mne, ako klientovi, pristupovala vždy ľudsky, empaticky a profesionálne. Vzdelávaciemu centru JOY ďakujem a pri výbere jazykovej školy ho odporúčam každému.

Pridať nový komentár

Vyberte kurz na ktorom ste sa zúčastnili

Restricted HTML

  • Povolené sú HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.